LIQUID SPELLущільнюючий флюїд
LIQUID SPELL
ущільнюючий флюїд
432 грн
Об'єм
Liquid Spell

LIQUID SPELL
ущільнюючий флюїд

Texture / Текстура Texture / Текстура
Softness / М'якість Softness / М'якість
Shine / Блиск Shine / Блиск
432 грн
Об'єм
Plus Minus
Купити
QuestionЗадати питання
Код товару: Артикул: Наявність:
74183 79007 Є в наявності

Liquid Spell Reinforcing Bodifying Fluid  

Універсальний продукт, який підходить для всіх типів волосся, в тому числі для ослабленого й тонкого волосся. Для ослабленого або злегка пошкодженого волосся: ущільнює й додає життєву силу волоссю, гарантуючи миттєвий косметичний ефект. Для тонкого волосся: надає волоссю форму, силу та природний блиск. Завдяки комбінації амінокислот, склад яких схожий зі складом волосся, флюїд помітно ущільнює структуру волосяного стрижня. Містить інноваційний тепло активний інгредієнт, який діє вибірково й інтенсивніше запобігає пошкодженню найчутливіших зон волоса при використанні гарячих інструментів.


Зміцнює й ущільнює зовнішню структуру волосся, надаючи їм форму, силу та блиск. Вже після першого нанесення волосся виглядає здоровим,  м'якішим та блискучим. Запобігає пошкодженню волосся при використанні гарячих інструментів Зберігає об'єм, після висушування феном.


Рідина перетворюється на піну. Продукт не змивається. Просте та швидке нанесення, як у салоні, так і вдома. Може бути використаний разом з іншою продукцією для волосся.

Liquid Spell можна наносити на чисте висушене рушником волосся, рівномірно розподіляючи 3-4 дози препарату від коренів до кінчиків, а потім сушити й укладати за бажанням, застосовуючи будь-які стайлінгові продукти та продукти для догляду за волоссям Davines.

Характеристики
Лінія LIQUID SPELL
Тип волосся без об'єму / тонкі / пошкоджені / ослаблені
Ефект для об'єму та щільності / ущільнення / для зміцнення / термозахист
Об'єм 50 мл
Тип товару флюїд для волосся
Застосування для волосся
Нещодавно переглянуті

Ознайомтеся з найпопулярнішими продуктами Davines - як в салоні, так і в Інтернеті.

Прокрутіть, щоб побачити більше.

Пора знайти свій новий догляд за волоссям, який потрібно мати.

Перейти до покупок