Бути найкращими для світу,

бути творцями гарного життя для усіх за допомогою

краси, етики та екологічної відповідальності

Бестселери

Створюючи «красу», ми хочемо спонукати людей піклуватися про себе, навколишнє середовищє, в якому вони живуть і працюють, і про речі, які вони люблять …

 

vazone

Events

Davines – професійна косметика для волосся родом зі спекотної Італії

Італійський бренд професійної косметики Davines, який став визнаним в 97-ми країнах світу і який підкорив б’юті-індустрію своїм інноваційним підходом до краси та здоров’я волосся, вже доступний кожному.

Зроблено з любов’ю і турботою про Ваше волосся

Davines – унікальний бренд натуральної косметики для волосся, орієнтований на рішення індивідуальних потреб клієнтів. Б’юті-марка пропонує широкий діапазон вибору Davines професійної косметики, яка складається з 4 напрямків: Сфера Здоров’я, Сфера Фарбування, Сфера Стайлінгу і Сфера Продаж.

Понад сорок років наукових розробок в італійських лабораторіях привели до створення унікальних формул Давінес косметики, які дозволяють отримати максимальний ефект і результати вже від першого застосування продукції. Особливість професійної косметики Davines полягає у високовідсотковому натуральному складі кожної одиниці бренду.

 

Davines – це продукція екологічно чистого зразка

Власники марки Davines педантично ставляться до здоров’я своїх клієнтів і до збереження навколишнього середовища. Ставши частиною BCorporation – організації, яка просуває позитивний вплив на природу за допомогою інноваційних еко-рішень, дотримуючись високих стандартів якості. Починаючи з eco-friendly пакування та використання пластику низької щільності, закінчуючи натуральним складом косметики Давінес.

Тому темою табу у виробництві косметики є використання будь-яких агресивних компонентів, що несуть шкоду природі. Всі хімічні інгредієнти, при розробці Davines косметики для волосся, були замінені природними речовинами, які цілюще впливають на організм. За допомогою “pure” технологій і сучасного виробничого обладнання, бренд випускає екологічно безпечну продукцію, що і є важливим критерієм для сучасних покупців.

В кожного свій ритуал краси від Давінес

Дослідники лабораторії Davines розробили кілька серій для догляду, профілактики, підтримки здорового і доглянутого стану волосся. Тому, Сфера Здоров’я та її багатогранний вибір всіляких шампунів, кондиціонерів, масел і сироваток, представлена спеціальними серіями, кожна з яких орієнтована на вирішення тієї чи іншої проблеми з волоссям та шкірою голови:

  • The Circle Chronicles – серія з п’яти натуральних масок Davines для волосся з моментальним косметичним ефектом.
  • Essential Haircare – серія для щоденного використання.
  • Natural Tech – лікувальна лінія, спрямована на рішення 8 основних проблем з волоссям.
  • OI Essential Haircare – унікальна серія для абсолютної краси Вашого волосся.
  • Authentic – серія багатофункціональної косметики Давінес для волосся.

Davines: купити в Україні

Продукція для волосся від італійського бренду є такою, що має попит, професійною косметикою для салонів краси Davines, у яких Ви зможете придбати пару одиниць для особистого користування. До того ж, широкий діапазон вибору цієї косметики представлений у брендовому бутіку Davines в Києві, розташованому за адресою: пр-т. М. Бажана 8Б.

Любителі онлайн шопінгу знайдуть повний спектр італійської косметики на офіційному сайті Давінес, який є єдиним легальним джерелом продажів косметики Davines в Інтернет. Важливо знати, що офіційний дистриб’ютор Davines в Україні не співпрацює з інтернет-магазинами і не підтримує продажу косметики в соціальних мережах та інших сайтах, а також не несе відповідальності за якість продукції, яка була придбана у неофіційних постачальників.давинес украина дистрибьютор

Важливо знати, що офіційний дистриб’ютор Davines в Україні не співпрацює з інтернет-магазинами і не підтримує продажу косметики в соціальних мережах та інших сайтах, окрім ресурсів салонів-партнерів, а також не несе відповідальності за якість продукції, яка була придбана у неофіційних постачальників!