Facebook Instagram Youtube
У зв'язку з відключенням електроенергії можливі затримки з відправленням замовлень. Дякуємо за розуміння!
Navigation
0
Davines не тестується на тваринах Davines не тестується на тваринах

Davines не тестується на тваринах

Animal Well-Being

НАШІ ЦІННОСТІ

 

Ми в Davines Group прагнемо виробляти тільки продукцію найвищої якості, яка відповідає нашим безкомпромісним стандартам ефективності та етичним нормам. Ми не тестуємо нашу продукцію на тварин і не просимо інших тестувати нашу продукцію або інгредієнти на тваринах. Тестування на тваринах не відповідає нашим цінностям.

 

У 2017 році ми вирішили не ініціювати реєстрацію нових продуктів в Китаї у зв’язку з вимогами тестування на тваринах. У той же час, щоб уникнути будь-яких майбутніх випробувань на тваринах, проведених локальною владою, ми почали шукати альтернативні способи продажу нашої продукції в Китаї і уникати будь-яких навіть потенційних випробувань на тваринах.

Починаючи з першого кварталу 2021 року, ми почнемо виробляти продукцію неспеціального призначення на території нашої країни, зокрема тієї продукції, яка експортуватиметься на китайський ринок. Цей спосіб вітчизняного виробництва не вимагає випробувань на тваринах. Відповідно до діючої практики локальна влада не включає випробування на тваринах в процес реєстрації косметики неспеціального призначення, упакованої в Китаї і відповідає китайським стандартам безпеки. Китайська влада може зажадати післяпродажного тестування на тваринах косметичних продуктів неспеціального призначення, які розливають в Китаї, якщо виникнуть які-небудь проблеми з якістю продукції. В цьому випадку у компанії є можливість відкликати продукт з ринку до проведення будь-яких випробувань на тваринах. Хоча ми не очікуємо, що це стане проблемою для Davines Group, ми обіцяємо, що ні зараз, ні коли-небудь ми не будемо поводити випробування над тваринами.

Тим часом Davines Group працює над тим, щоб отримати сертифікат Leaping Bunny (Leaping Bunny  маркування, яка гарантує, що продукція або інгредієнти в складі її формули не тестувалися на тваринах) на всі наші бренди. Процес почнеться зі Skin Regimen. Наша мета  якомога швидше отримати його на всі продукти Davines і Comfort Zone.

loader
ДАНИЙ ТОВАР ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ МАЙСТРАМИ І САЛОНАМИ КРАСИ. НЕ ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ПРИДБАННЯ В РОЗДРІБ. Заповніть форму, щоб зв'язатися з нами з приводу співпраці.

Клієнт:

Відправити заявку
(вартість доставки згідно тарифам перевізника)
(доставка безкоштовна)