Davines світ

НАШ СВІТ

Заснована в Пармі, Італія, в 1983 році родиною Боллаті, Davines Group починала як дослідницька лабораторія, яка виробляє високоякісні засоби по догляду за волоссям для відомих косметичних компаній по всьому світу.

Після десятиліття відточування майстерності, ми почали створювати наш власний бренд по догляду за волоссям "Davines" виключно для салонів, а в 1996 році заснували бренд по догляду за шкірою [comfort zone] для СПА преміумкласу. Наші лінії по догляду за шкірою були додатково розширені в 2018 році, коли народився бренд Skin Regimen. Тепер ми є частиною B-Corp, наші товари експортуються в більш, ніж 90 країн, у нас мультикультурний штат співробітників. Крім головного офісу в Пармі - Davines Village - у нас є офіси в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Мехіко, Девентері (Нідерланди) і Гонконгу.

"СТВОРЮЮЧИ СТІЙКУ КРАСУ, МИ ЗАКЛИКАЄМО ЛЮДЕЙ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО СЕБЕ, ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ, В ЯКОМУ ВОНИ ЖИВУТЬ І ПРАЦЮЮТЬ, І ПРО РЕЧІ, ЯКІ ВОНИ ЛЮБЛЯТЬ."


Davide Bollati, Президент
1983
1983
Сім'я Боллаті відкриває косметичну лабораторію з розробки та виробництва продукції для всесвітньо відомих косметичних компаній.
1992
1992
Компанія приймає рішення зосередитися на виробництві та експорті продукції під брендом Davines.
1994
1994
Початок роботи на експорт.
1996
1996
Створено підрозділ [comfort zone].
2004
2004
Відкривається філія у Нью-Йорку.
2005
2005
Складено «Carta Etica»: сукупність цінностей, яка визначає відносини між співробітниками всередині компанії.
2006
2006
Відкривається філія в Парижі. Офіс в Пармі починає отримувати електроенергію з відновлюваних джерел. Старт першого проєкту компенсації CO2.
2007
2007
Відкриваються філії в Мехіко і Лондоні. Підготовлено проєкт «Маніфесту стійкою краси».
2009
2009
Складено «Хартію стійких досліджень». Перше видання «День стійкої краси»
2011
2011
Складено проєкт «Хартії досліджень в області упаковки»: збірник принципів сталого розвитку, яким ми слідуємо при виборі упаковки для наших продуктів.
2013
2013
Відкриваються офіси в Голландії, Німеччині та Бельгії.
2014
2014
Перше видання «I sustain beauty". Починається співпраця з Slow Food.
2016
2016
Відкривається філія в Гонконзі. Починаються будівельні роботи в селищі Davines. Група отримує сертифікат BCorp.
2018
2018
Відкриття Davines Village. Лінія / skin regimen / стає брендом. Представлено «Нове цвітіння Карти Етики». Davines отримує нагороду «Кращий для навколишнього середовища» від BLab.
2019
2019
У 2016 році Davines Group приєдналася до сімейства BCorp з результатом 99. У 2020 році завдяки зусиллям усієї компанії пройшли повторну сертифікацію і підвищили нашу оцінку до 117,4 бала.

Бути кращими для світу, творцями
хорошого життя для всіх,
через красу,
етику і
стійкість.

Краса + Стійкість, є надихаючими концепціями для кожного з наших проєктів - від створення формул до дизайну, етики та клієнтів.

image of figures made from paper

Карта етики

Збірник наших загальних етичних і корпоративних принципів, створених усіма членами групи.

Це дозволяє демонструвати етичні норми в повсякденному житті, сприяючи благополуччю кожної людини. Вперше написаний в 2005 році філософом і співробітниками Davines, він не містить правил або інструкцій, а скоріше містить пропозиції щодо бажаного етичної поведінки на роботі для досягнення кращої якості життя для всіх. Важливість спільного використання системи цінностей, яка спрямовує і надихає всіх, хто працює в компанії, Carta Etica означала, що нам потрібно було зосередитися на зміні наших цінностей.

У 2018 році була створена книга "Світанок" для Carta Etica, яка представляє собою еволюцію етичної ДНК компанії.

Дивіться відео

B Corp

Ми змінили наш спосіб ведення бізнесу, розглядаємо бізнес як позитивну силу, здатну приносити прибуток і в той же час робити благотворний вплив на людей і навколишнє середовище.

Після отримання сертифікатів у 2016 році, ми вирішили узгодити наші цілі з Цілями сталого розвитку, визначеними у Порядку денному ООН на період до 2030 року, включивши їх в нашу корпоративну стратегію. Це дало нам мету безперервного вдосконалення, що виражається в активізації нових проєктів, а також у визначенні цілей і результатів моніторингу, які були представлені в нашому щорічному звіті про сталий розвиток.

image with B Corporation text

У Davines кожен продукт народжується на основі інтуїції і обробляється професіоналами з використанням передових косметичних технологій.

У складі продукції використовуються інгредієнти натурального походження, що генеруються з використанням відновлюваної електроенергії, при пакуванні зводиться до мінімуму вплив на навколишнє середовище. Створено з натхненням ідеалом стійкої краси як нерозривної єдності краси і добра.