Finest pigments Ash Davinesпопелястий
Finest pigments Ash Davines
попелястий
1674 грн
Finest Pigments

Finest pigments Ash Davines
попелястий

Shine / Блиск Shine / Блиск
Color / Колір Color / Колір
Hydrating / Зволоження Hydrating / Зволоження
1674 грн
Поспішайте! Лише 4 у наявності!
Plus Minus
Купити
QuestionЗадати питання
Код товару: Артикул: Наявність:
19218 64005 Є в наявності

Finest pigments природні барвники для прямого фарбування волосся

Безаміачний однокомпонентний тонуючий засіб на основі прямих пігментів

Спеціальна лінія барвників для прямого фарбування волосся складається на 98% з натуральних інгредієнтів. Файнест Пігментс це делікатна система фарбування на натуральних барвниках, що не містить аміаку й застосовується без активатора. Ідеально підходить для тонування натурального волосся, може використовуватися для поступового переходу від одного кольору до іншого, дає можливість спробувати нові відтінки, які поступово змиваються за 8-10 разів. Файнест Пігментс це лінія фарбування, яка дозволяє наносити всі відтінки в чистому вигляді або змішані разом або розведеними безбарвним барвником для створення унікального відтінку, який підсилює колір й блиск натурального волосся та відновлює косметичний колір. Файнест Пігментс винятково підходить для тонування освітлених пасом, що дозволяє отримати інтенсивні відтінки й креативне рішення для блондованого волосся. Ідеально для чоловіків та жінок, зафарбовує першу сивину. Завдяки натуральним компонентам, Файнест Пігментс можна використовувати відразу після завивки або хім. вирівнювання волосся.


Екстракт ратанії, томата, шафрану, індійського горіха, імбиру, рису, полімери целюлози, масло троянди. Речовини, що кондиціонують, витягнуті з целюлози, надають Finest Pigments і Finest Gloss стійкість. Целюлоза — це полісахарид (природний полімер), що складається з великої кількості з'єднаних між собою молекул глюкози. Приблизно половина клітинних стінок рослини складається з целюлози. Фітинова кислота, яку видобувають із рисових висівок, є натуральним комплексом, який зв'язує важкі метали (кальцій, магній, залізо та фосфор), не дозволяючи змінювати результати фарбування. Ця речовина також грає фундаментальну роль в харчовому секторі, оскільки вона лімітує вбирання металевих іонів, які надходять через їжу й не дуже легко перетравлюються. З рожевого масла витягується речовина, яка має аромат рослини, з якої воно було отримано. Воно має надзвичайно сильну властивість глянцювання, пов'язану з його високими показниками рефракції. Комбінація цих складових і є Finest Pigments та Finest Gloss перша система прямого фарбування, яка на 95 - 98% складається з натуральних інгредієнтів.


Вибрати бажаний відтінок, нанести на вимите сухе волосся (можна наносити прямо з флакона). Витримати згідно з інструкцією, в залежності від відтінку. Земульгувати, додавши трохи води. Шампунь НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ. Ретельно змити, за потреби нанести кондиціонер.   

AQUA / WATER / EAU, PROPANEDIOL, POLYSORBATE 20, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PHENETHYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-10, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PARFUM / FRAGRANCE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CHLORIDE, BASIC BLUE 99, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-67, LIMONENE, ACID VIOLET 43, LINALOOL, BASIC BROWN 16, SODIUM PHYTATE, JUGLANS REGIA LEAF EXTRACT / JUGLANS REGIA (WALNUT) LEAF EXTRACT, ARGININE, KRAMERIA TRIANDRA ROOT EXTRACT, SAROTHAMNUS SCOPARIUS EXTRACT, BASIC YELLOW 57, HC RED NO. 3, BASIC RED 76.

Характеристики
Лінія FINEST PIGMENTS
Тип волосся пофарбовані / натуральні непофарбовані / сухі / знебарвлені
Ефект для надання кольору / для відновлення / для живлення / блиск
Об'єм 280 мл
Тип товару тонуючий барвник
Тон фарбника попелястий
Застосування для волосся
Нещодавно переглянуті

Ознайомтеся з найпопулярнішими продуктами Davines - як в салоні, так і в Інтернеті.

Прокрутіть, щоб побачити більше.

Пора знайти свій новий догляд за волоссям, який потрібно мати.

Перейти до покупок