davines

Відновлювана енергія -100% чиста енергія.

Найбільш актуальним на тепер завданням є пошук джерел відновлюваної енергії та відновлення запасів корисних копалин. Зараз частка енергії, яку отримують з поновлюваних джерел, становить 19% світового виробництва, відповідно, дуже важливо прагнути до такого способу життя, при якому виділення СО2 можна буде мінімізувати.

З 2006 року Davines використовує тільки відновлювальну енергію сонця, вітру, води й землі для забезпечення діяльності своїх заводів та офісів, скорочуючи тим самим вплив на довкілля. Ці невичерпні джерела енергії не виділяють СО2, не забруднюють навколишнє середовище й постійно поновлюються. Кожен продукт Davines на всіх стадіях свого виробництва, починаючи від розробки формули й закінчуючи пакуванням, отриманий з використанням на 100% чистої енергії.

Салони, що працюють на енергії, отриманій з поновлюваних джерел. У 2012 році, оголошеному ООН «міжнародним роком сталої енергетики для всіх», Davines запустив новий проєкт — створення першої мережі салонів краси, які працюють на енергії, отриманої з поновлюваних джерел.

Поновлювані джерела енергії є альтернативою традиційним видам палива з природних копалин, оскільки така енергія виробляється сонцем, водою, вітром та землею, в процесі її отримання не відбувається шкідливих викидів в атмосферу та забруднення довкілля, й вона є на 100% є екологічно чистою. Завдяки цьому не наражаються на небезпеку природні запаси, призначені для майбутніх поколінь. Починаючи з 2006 року, Davines здійснює забезпечення своїх офісів та заводів відновлюваною енергією, а починаючи з 2012 року, компанія пропонує всім салонам та перукарнях приєднатися до проєкту й використовувати таку можливість для захисту навколишнього середовища, слідуючи принципам LifeGate Energy.

 

davines 3

В Європі приєднатися до проєкту LifeGate Energy дуже просто: не потрібно платити вступний внесок, проходити будь-які бюрократичні процедури або вносити зміни в електролічильник. LifeGate Energy пропонує безліч переваг для салону, оскільки на додаток до охорони довкілля, вибір цього типу енергії істотно скорочує рахунок за електрику.

В Україні функціонує Єдина енергетична система, тому визначити походження електрики в кожній конкретній розетці, на жаль, неможливо. За статистикою на частку теплових електростанцій припадає понад 30% виробництва електроенергії, на гідроелектростанції — близько 7%, на атомні електростанції – 55%. Таким чином, на чисту енергію, отриману з поновлюваних джерел, в нашій країні припадає менше, ніж 15% …

 

davines 4