WARNING!

Продукція Davines, згідно з концепцією продажів й філософії бренду, не поширюється в інтернет-магазинах та соціальних мережах України. У разі виявлення порушення, Davines буде приймати правові заходи щодо захисту свого бренду, передбачені законом.

Будь ласка, ознайомтеся з інструкцією з розміщення інформації в мережі Інтернет та правилами використання авторських прав:

  • Розміщення роздрібної продукції Davines онлайн дозволяється на сайті салону, якщо такі продукти не призначені для професійного використання або професійних цілей (тобто “Професійна продукція”). Професійними продуктами вважаються ті, на етикетках яких це вказано або визначається виходячи з його типології та обсягу.
  • Онлайн розміщення роздрібної продукції Davines дозволяються тільки на веб-сайтах, які належать салонам й не належать третім особам.
  • Веб-сайти повинні відповідати іміджу бренду Davines, веб-сайт не повинен містити ім’я Davines як частина доменного імені або назви салону.

Онлайн розміщення інформації має відповідати якості бренду, його іміджу та цілісності. Салон визнає, що Davines є повним і виключним власником бренду Davines й товарних знаків («Товарні знаки»). Однак використання товарних знаків онлайн допускається тільки в тому випадку, якщо раніше було дозволено Davines.

Слід уникати недобросовісної та брехливої реклами, а також простих порівняльних оголошень. Рекламування, яке підкреслює або вказує на знижки, або демонструє різницю у вартості, якщо інше раніше не було затверджено Davines.

Розміщення інформації онлайн не повинно агітувати, вимагати або стимулювати продажі продукції за межами країни або поза межами салону краси. Через вищесказане, салони краси не повинні розміщувати оголошення або банери на сайтах, які доступні за межами Території, забороняється створювати рекламні кампанії та рекламувати продукцію клієнтам, які знаходяться за межами Території.

Davines вважає, що будь-який активний продаж, що здійснюється салонами за межами своєї власної Території, прописаної в даній угоді, є порушенням Договору, отже, Davines буде приймати правові заходи щодо захисту, передбачені законом, з метою недопущення будь-яких протиправних дій, які можуть нашкодити Davines.

Дякуємо Вам за розуміння й дотримання цих правил. Дотримуючись  рекомендацій, ми зможемо разом з Вами підтримувати концепцію бренду Davines та ефективно будувати наш спільний бізнес!