Ми відповідально ставимося до свого обов’язку, до людей, з якими ми працюємо, до наших клієнтів, до світу, в якому ми живемо сьогодні, і в якому в майбутньому будуть жити наші діти й онуки. Наше бачення «сталого розвитку» виражається в наступних поняттях:

  • Обґрунтованість — це мінімізація впливу на довкілля, підтримання якості та кількості природних ресурсів на належному рівні з тим, щоб в майбутньому їх могли використовувати наші нащадки.
  • Обґрунтованість — в нашому рішенні використовувати тільки натуральні інгредієнти, оброблені за допомогою найсучасніших сприятливих технологій, творчо і з любов’ю, що характерно для штучного ручного виробництва.

 

davines slider nt

Завдяки технологічним інноваціям, які перебувають в нашому розпорядженні, й креативному підходу ми можемо гарантувати високу ефективність та безпеку наших продуктів для клієнтів.

  • Обґрунтованість — в прагненні до творчості.

Ми приймаємо свої рішення швидше інтуїтивно, ніж спираючись на сухі розрахунки. Нас веде дух першовідкривача, ми не хочемо плисти за течією, нам цікаві нові ідеї, нові віяння, ми прагнемо вийти за рамки загальноприйнятої моди. У Davines кожна ідея народжується вільно та дбайливо розвивається в гармонії з нашими цінностями й принципами.

  • Обґрунтованість тісно пов’язана з етикою. Слово «етика» перекладається з грецької як «будинок», «притулок».

davines slider nt 4

Ми прагнемо створити доброзичливий, майже домашній, клімат у своєму колективі, де кожен має можливість саморозвиватися й будувати щирі взаємини всередині та поза компанією. Ми хочемо створити сприятливе поле для взаємовигідного співробітництва, розуміння завдань та потреб наших партнерів.

Таким чином, «краса й добробут» – нерозривні поняття так само, як нерозривні з античних часів поняття внутрішньої та зовнішньої краси.