LOVE SMOOTH BOX «THE PASSIONATE AND THE BRAVE» Davinesподарунковий набір
LOVE SMOOTH BOX «THE PASSIONATE AND THE BRAVE» Davines
подарунковий набір
1419 грн
Подарункові набори

LOVE SMOOTH BOX «THE PASSIONATE AND THE BRAVE» Davines
подарунковий набір

QuestionЗадати питання
Код товару: Артикул: Наявність:
00-00000286 75620 Немає в наявності

Ідеальний подарунок для вашого кучерявого неслухняного волосся, яке потребує ефекту розгладження та випрямлення. LOVE SMOOTHING у поєднанні з OI ALL IN ONE MILK робить волосся зволоженим та шовковистим.


LOVE SMOOTHING SHAMPOO, 250ml

Пом'якшувальний  шампунь,  м'яко  очищає  і  розгладжує  волосся.  З екстрактом  оливи  сорту  «Мінута»  з  ферми  синьйора  Кармело  Мессіна  з  Фікарра,  провінція  Мессіна.

Застосування: нанести на вологе волосся м'якими масажними рухами, змити теплою водою, повторити. Нанести LOVE кондиціонер для розгладження завитка.LOVE SMOOTHING CONDITIONER, 250ml

Пом'якшуючий  кондиціонер,  що  розгладжує  і  зволожує  волосся.  З екстрактом  оливи  сорту  «Мінута»  з  ферми  синьйора  Кармело  Мессіна  з  Фікарра,  провінція  Мессіна. 

Застосування:  нанести  на  підсушене  рушником  волосся  після  використання  LOVE  шампуню  для розгладження  завитка.  Залишити  на  2-5  хвилин,  розчесати  волосся,  змити  теплою  водою.  Перейти  до бажаного стайлінгу.


OI ALL IN ONE MILK, 135ml

Багатофункціональне молочко для краси волосся.  Пом’якшує волосся, зміцнює й захищає від дії високих температур.

Застосування: Після миття шампунем OI Shampoo підсушити волосся рушником й розпилити засіб 10-15 разів. Не змивати. Потім перейти до бажаного стайлінгу.

Вас може зацікавити
Приймайте участь у соціальному проєкті «ВРЯТУЙ МАЛЕНЬКЕ ЖИТТЯ», який ініціює Команда Davines Україна та Компанія ІРІС. У рамках проєкту проводиться збір коштів на придбання електричного ножа в операційну лікарню. Таке сучасне обладнання зможе урятувати життя сотням українських дітей. Весь прибуток від продажу кашпо та топіаріїв буде перерахований на рахунок лікарні «Охматдит». Наша головна мета - зібрати 100 000 грн. Термін дії соціальної активності з 23 вересня 2022 року до повного розпродажу сувенірної продукції. Акція проходить в інтернет-магазинах iris.ck.ua та davines.org.ua. Віримо у счастливе майбутнє кожної української родини!
Нещодавно переглянуті

Ознайомтеся з найпопулярнішими продуктами Davines - як в салоні, так і в Інтернеті.

Прокрутіть, щоб побачити більше.

Пора знайти свій новий догляд за волоссям, який потрібно мати.

Перейти до покупок