Бренд Davines

У 1983 році в місті Парма, в Італії, родина Bollati заснувала сімейну компанію – Davines Group. Це була науково-дослідна лабораторія, де вироблялися високоякісні продукти з догляду за волоссям та шкірою для косметичних фірм, відомих по всьому світу. У 1993 році компанія почала випускати косметичні продукти, призначені для професійного ринку, під власним брендом «Davines».

Davines використовує концепцію багатофункціонального зонування – MULTISPACE SALON, що дозволяє салонам Davines підвищити унікальність, привабливість й, відповідно, прибутковість. Використовуючи у своєму салоні тільки косметику Davines, можна покрити всі потреби, з якими до Вас звертаються клієнти, починаючи від фарбування, лікування волосся та шкіри голови, домашнього догляду й закінчуючи завивкою, стайлінгом та сферою продажів.

Натепер Davines є частиною корпорації B Corporation, позитивно впливає на людей та довкілля.

Davines є міжнародною компанією, наша продукція присутня більш, ніж в 90 країнах світу. У нас Мультикультурний штат співробітників, що складається з представників різних національностей. Крім головного офісу, який знаходиться в Пармі, є також філії в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Мехіко, Девентері (Нідерланди) та Гонконгу.

 

davines history 6

Стиль  Davines

Стиль Davines – це зображення нашої допитливості та відкритості світу, різним культурам, традиціям та людям, які щиро надихають нас. Стиль Davines – в нашому розумінні Італії, її історії та мистецтва, дизайну та моди, культури й стилю життя, оскільки це — наша спадщина, наше уявлення про те, хто ми такі. Ми любимо всі речі, що зображують простоту й гармонію, тому що їхня краса завжди сучасна. А також ми співзвучні сьогоднішньому настрою, ми прагнемо створити концепцію й продукти, які стануть класикою на всі часи.

davines history 2

Для нас якість — це свобода створювати чудові продукти, й при цьому використовувати натуральні інгредієнти, піклуватися про збереження довкілля, суворо дотримуватися технології, щоб забезпечити абсолютну безпеку кінцевих споживачів. Також для нас надзвичайно важлива якість життя наших партнерів, клієнтів та співробітників.

У Davines ми робимо те, що ми любимо й у що віримо. Ми довіряємо інтуїції, щоб прокласти свій власний шлях в індустрії краси. Це дає нам свободу розробляти концепції та продукти, оригінальні й емоційні — справжні. Наша робота — це усвідомлена рівновага між вмістом будь-якого продукту й стилем, природою та наукою, людиною та її душею. Це те, що дає нам можливість створювати, як ми їх називаємо, життєствердні проєкти.

У Davines кожна ідея народжується вільно й дбайливо, розвивається в гармонії з нашими цінностями та принципами, ми використовуємо найпередовіші косметичні технології. Для створення формул ми використовуємо натуральні інгредієнти, електроенергію з відновлюваних джерел, мінімізуємо шкідливий вплив на довкілля, черпаємо натхнення з ідеалу ОБГРУНТОВАНОЇ КРАСИ, як нерозривної єдності між Прекрасним та Добрим.

davines history 7