davines 5

Суть проєкту в наступному: у звичайний вихідний день, коли салон закритий для відвідувачів, салони, які беруть участь в акції, залишаються відкритими й пропонують своїм клієнтам постригтися та / або зробити укладку, при цьому весь виторг йде на створення та захист лісових масивів у Парко дел Тічино, Італія, як частина проєкту Zero Impact® LifeGate.

Після величезного успіху італійського проєкту, День краси, яка не тьмяніє, був запущений в США та Канаді. Перший День краси, яка не тьмяніє, підтвердив величезну привабливість проєкту, змусив багатьох замислитися про відповідальність перед наступними поколіннями за стан довкілля та ініціював посадки плодових дерев й в інших країнах.

У 2012 році в Італії в черговий раз пройшов День краси, яка не тьмяніє, виторг від якого був спрямований на розробку екологічних міських проєктів у Італії та на лісорозведення на Мадагаскарі. У цьому ж році до проєкту приєдналася компанія [comfort zone].

Проведення Дня краси, яка не тьмяніє, знайшло відгук у середовищі інтернет-користувачів завдяки активній діяльності блогерів різноманітних «зелених» спільнот. Наступною країною, яка візьме участь у «Дні краси, яка не тьмяніє», буде Франція, яка цілком приймає філософію Davines про екологічну відповідальність й готова організувати свою версію події.

davines 6