A New Color 8.72 свiтлий бежево-платиновий блонд Davinesкрем-фарба без аміаку
A New Color 8.72 свiтлий бежево-платиновий блонд Davines
крем-фарба без аміаку
0 грн
A New Colour

A New Color 8.72 свiтлий бежево-платиновий блонд Davines
крем-фарба без аміаку

0 грн
Поспішайте! Лише 4 у наявності!
Plus Minus
Купити
QuestionЗадати питання
Код товару: Артикул: Наявність:
21033 61033 Є в наявності

A New Colour Tube Крем-фарба без аміаку з каротиноїдами та меланіном для сильної антиоксидантної дії. Прекрасно зафарбовує сивину, освітлює волосся до 3 тонів, затемняє та відображає зміни.

Не містить аміаку.

В її основі — каротиноїди та меланін, що нейтралізують вільні радикали й мають антиоксидантну дію.

• Каротиноїди— це натуральні пігменти, які широко зустрічаються в рослинному світі й здатні надавати теплі відтінки живим організмам, що живиться рослинами.

• Каротиноїди, включені до складу A NEW COLOUR, отримані з моркви, мають сильну антиоксидантну дію, а в поєднанні з меланіном, що входить до складу крем-фарби, й вітаміном С, присутнім в кремовій основі, утворює з’єднання з надсильними антирадикальними властивостями.

• Меланін — це рослинний пігмент, який отримують з фінікової пальми. Він має яскраво виражену антиоксидантну та антирадикальну дію. Працює в синергії з каротиноїдами, що містяться у фарбі, й з вітаміном С, що міститься в кремовій основі. Кукурудзяний крохмаль — активна речовина природного походження, що використовується для потовщення волосся та як натуральний антистатик.

• Моноетаноламін (МЕА) – рідка субстанція, яка легко розчиняється у воді та є біорозкладною. Створює лужне середовище, необхідне для відкриття кутикули волосся, й сприяє вивільненню кисню з перекису водню та активізує реакцію полімеризації. МЕА працює в синергії з метасилікатом натрію, натуральним лужним розчином, що входить до складу кремової основи.

Лінія A NEW COLOUR – безаміачна система фарбування, що складається з трьох продуктів: крем-фарби, кремової основи, активаторів (10, 20, 30 і 40 vol).

Щоб досягти певного кольору, необхідно змішати разом ці три продукти в пропорції, яка описана у технічному досьє.

Ніколи не використовуйте ці продукти окремо та не застосовуйте інші активатори, інакше система не буде працювати правильно, і ви не отримаєте очікуваного результату.

AQUA / WATER / EAU, ETHANOLAMINE,CETEARYL ALCOHOL, OLEIC ACID, HYDROXYPROPYLSTARCH PHOSPHATE, GLYCERIN, PHENETHYL BENZOATE, SODIUMLAUROYL SARCOSINATE, POLYSORBATE 85, CETEARETH-25,ACRYLATES/PALMETH-25 ACRYLATE COPOLYMER, GLYCERYLSTEARATE, CETEARETH-6, SODIUM HYDROSULFITE, HELIANTHUSANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEEDOIL, MELANIN, SODIUM CHLORIDE, DAUCUS CAROTA SATIVA ROOTEXTRACT / DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT,ASCORBIC ACID, TETRASODIUM EDTA,SODIUM SULFITE, TOLUENE-2,5-DIAMINESULFATE, 2-METHYLRESORCINOL, PHENYLMETHYL PYRAZOLONE, 4-AMINO-M-CRESOL,M-AMINOPHENOL, CI 40800 / BETA-CAROTENE.

Характеристики
Лінія A NEW COLOUR
Тип волосся для всіх типів / пофарбовані / сиве волосся /
Ефект блиск / м'який вплив /
Об'єм 60 мл
Тип товару крем-фарба
Тон фарбника 8.72
Тип фарбника безаміачний
Особливості застосування тільки для професійного використання
Застосування для волосся
Нещодавно переглянуті

Ознайомтеся з найпопулярнішими продуктами Davines - як в салоні, так і в Інтернеті.

Прокрутіть, щоб побачити більше.

Пора знайти свій новий догляд за волоссям, який потрібно мати.

Перейти до покупок